אודות

אודות BK WIGS  - יצור פאות בעבודת יד

אודות BK WIGS

חברת BK wigs הביאה לחובשות הפאה בארץ ובעולם את בשורת אמנות השיער. בכך היא הובילה בצעד גדול קדימה את מראן של נשים בארץ ובעולם למעודכן, מתוחכם טבעי ועדכני.

את האומנות הזו למדה ברינדי- מייסדת ובעלת החברה- בין היתר, אצל וידאל ששון בלונדון, אבי אומנות השיער ומחולל מהפכת התספורות לנשים בשנות החמישים. בזכותו, והודות לכשרונה הבולט, הפכו עיצובי השיער של פאות BK ליצירת אמנות של ממש.

מזה 20 שנה מנהלת החברה מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי. BK Wigs מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

ברינדי רואה אידיאל וזכות, ביכולתה לשפר את מראן של נשים ולתרום לבטחונן האישי. גישתה זו מנחה את התייחסותה של החברה כולה לנושא. צוות BK wigs מאמין שפאה של 24 קראט צריכה לשלב חיתוך נכון עשוי ביד אומן, התאמה אישית לתווי פניה של כל לקוחה, הבנה בטרנדים העולמיים, ייצור בוטיק מקומי בעבודת יד ובבקרה אישית מוקפדת, ושיער טבעי, ללא עיבודים, באיכות קרם-דה-לה-קרם בלתי מתפשרת.

הפאות נמכרות אצל הפיאניות המורשות, וכן בסלון הצמוד לסטודיו בירושלים. ברמה העולמית ניתן להשיגן בסניפי החברה, והן מככבות על ראשיהן של נשים אלגנטיות בכל פינה שעל הגלובוס.

נשמח לעמוד לרשותך ביעוץ והתאמה של פאה לכל מטרה, פאה ליום יום, פאה ראשונה לכלה ליום שמחתה וליום שאחרי, פאה רפואית לנשים שערן נפגע כתוצאה ממחלה, בכל הנושאים הקשורים הצוות המקצועי מיומן ועתיר ניסיון.

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

אנו מזמינים אותך לפגישת יעוץ חינם, לקבל יעוץ סטיילינג מקצועי ולהתאים עבורך פאה המושלמת.

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

bk wigs - perfect human hair wigs

פאות BK הם שם דבר בתחום הפיאנות עם וותק של מעל 20 שנות יצירה של פאות איכותיות עבודת יד. אנו מומחים בפאות בהתאמה אישית וסטיילינג בהתאם לסגנון עיצוב השיער הרצוי, מבנה הפנים והסגנון האישי שלך כך שתמיד תדעי שאת בידיים טובות הדואגות שתהיי מרוצה.

©2018 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search