יצור פאות איכותיות

פאות איכותיות משיער טבעי

סטודיו ליצור פאות משיער טבעי

פאות הן דבר רווח מאוד עוד מתקופת הרנסנס. אם בעבר פאות נראו כמו שיער מלאכותי וניתן היה לזהות בקלות רבה מתי אדם הוא עם שערו הטבעי ומתי הוא לובש פאה, הרי שהיום התחום של יצור פאות התפתח מאוד וקשה להבדיל עד כמעט בלתי ניתן בין שיער פאה ובין פאה. את רוב הפאות מייצרים משיער אדם טבעי. ישנם נשים וגברים רבים שתורמים את השיער שלהם או מוכרים אותו לשם ייצור מקצועי של פאות. לאחר שאוספים את השיער שוזרים אותו ותופרים אותו כך שהוא יראה כמו שיער טבעי ואחיד שניתן ללבוש על הראש.

יצור פאות – משיער טבעי

סוג הפאות האיכותי ביותר הוא פאות העשויות משיער טבעי ולא משיער מלאכותי. יצור פאות משיער טבעי זה אמנות לכל דבר. לא כל אחד יכול לייצר פאות ובשביל לדעת איך עושים זאת יש ללמוד ולקבל הכשרה מתאימה. לאחר שאוספים שיער טבעי ממיינים אותו לפי הצבע שלו ולפי הסוג שלו (מתולתל, חלק, גלי, עבה, דק) ולוקחים קבוצות של שיער זהה והופכים אותו לפאה אחידה. הפאות הכי איכותיות עוברות התאמה אישית לכל אדם כך שכאשר אישה או גבר לובשים פאה מסוימת יהיה להם נוח ונעים ללבוש אותה.

פאות כשרות

עבור נשים אשר לובשות את הפאות מסיבות דתיות של ההלכה חשוב מאוד לוודא שהפאות שלהן כשרות. ישנן פאות שעשויות משיער של נשים נוכריות (בעיקר נשים ממדינות ברית המועצות לשעבר ומדינות מזרח אירופה) ואז יש צורך להכשיר אותן כך שהן יהיו כשרות ללבישה עבור נשים דתיות. לכל עדה בדת היהודית יש דרישות חומרה שונות למידת הכשרות ולתנאים לפיהם הפאה יכולה להיות כשרה או לא. שמירה על כשרות הפאה יכולה לבוא לידי ביטוי באורך שלה או בפרמטרים שונים. יצור פאות כשרת יכול לאפשר גם לנשים דתיות לשמור על הדת ולהיראות מטופחות.

פאות לנשים בנות הגיל השלישי

קבוצה נוספת של נשים אשר לובשת פאות היא נשים בנות הגיל השלישי. בקרב הציבור הנושא של התקרחות גברים ידוע מאוד, אך לא הרבה מדובר על הנושא של התקרחות נשים. נשים רבות שמגיעות לגיל מתקדם סובלות מהתקרחות או מהידלדלות של השיער. יצור פאות לנשים בגיל השלישי יכול לאפשר לנשים רבות בגיל מתקדם להיראות הרבה יותר יפה ולהרגיש הרבה יותר בנוח כאשר הן הולכות למפגשים חברתיים. הפאות עצמן יכולות להיות בעלות עיצוב ייחודי וניתן להתאים אותן באופן אישי לטעם ולהעדפה האישית של כל אישה ואישה.

ייצור פאות רפואיות

קבוצה נוספת שלובשת פאות באופן שגרתי הן נשים שבגלל סיבות רפואיות שונות סובלות מאובדן שיער או מנשירת שיער. יצור פאות רפואיות מאפשר לנשים אשר מחלימות ממחלת הסרטן או ממחלות עור שונות עדיין לשמור על המראה האישי שלהן כך שהוא יהיה מטופח. פאות אלו יכולות להיות ייחודיות מאוד והן יכולות לאפשר לנשים רבות להתמודד טוב יותר עם מצבים רפואיים קשים. פאות רפואיות למעשה מבחינת ההרכב או העיצוב שלהן מכל פאה אחרת. גם את הפאות האלו ניתן לייצר או משיער סינתטי או משיער אדם טבעי. 

בסופו של דבר התחום של יצור פאות התפתח מאוד בשנים האחרונות וכיום בזכות התפתחות זו נשים רבות יכולות להיראות מעולה ולהרגיש נהדר. השקעה באיכות הפאה שאנחנו קונים היא השקעה חכמה והיא מה שיכול לאפשר לנשים רבות להתמודד עם מצבים לא נעימים של אובדן שיער או של נשירת שיער – מצבים שחוץ מהקושי הפיזי שלהם מהווים גם מקור לקושי רגשי.

 

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

אנו מזמינים אותך לפגישת יעוץ חינם, לקבל יעוץ סטיילינג מקצועי ולהתאים עבורך פאה המושלמת.

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

bk wigs - perfect human hair wigs

פאות BK הם שם דבר בתחום הפיאנות עם וותק של מעל 20 שנות יצירה של פאות איכותיות עבודת יד. אנו מומחים בפאות בהתאמה אישית וסטיילינג בהתאם לסגנון עיצוב השיער הרצוי, מבנה הפנים והסגנון האישי שלך כך שתמיד תדעי שאת בידיים טובות הדואגות שתהיי מרוצה.

©2018 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search