תרומה לקהילה

קמפיין תרומה לקהילה

תרומה לקהילה

אנו מאמינות שכל הנשיות שלנו, כל האופי והעצמיות שלנו, נחבאים ומתקפלים בדבר בסיסי אחד: השיער. צוות BK מעצים ומלווה נשים ובנות שאיבדו את שיערן. נשים הזקוקות לתחליף אמיתי שיחזיר להן את תחושת הנשיות הבסיסית שלהן.

נכנסנו לפרוייקט המיוחד של תמיכה בקהילה, מתוך אידיאל ורגש. מתוך רצון להעניק תחושת well being לנשים ולבנות שאיבדו את זהותן. לחזק בהן את התחושה ש 'אני נשארת אני'. לגרום גם להן להרגיש שלמות עם עצמן.

הרעיון לתמוך בקהילה באותה הנישה של המקצועיות והידע שלנו- מרגיש לנו נכון, מתחבר אלינו לעומק, ומאד מאד נוגע. זוהי תחושת סיפוק גדולה ומעצימה לראות את הבנות מחייכות, מסתובבות בין אנשים, מתנהלות בבטחון שלא היה שם קודם, ומרגישות שלמות.

בפרוייקט מרגש וייחודי הפקנו יום צילומים מקצועי בו כיכבו בנות צעירות שהתמודדו באומץ עם מחלת הסרטן. קשה להאמין שהדוגמניות היפיפיות הן בנות חולות וחלשות, נטולות שיער. תענוג לראות את החיוך שב למבטן ואת הגו שמזדקף כשהן מגלות את עצמן מחדש במראה. ההפקה עוררה הדים וקיבלה חשיפה נלהבת בתקשורת הכללית, בשל הקונספט המיוחד והעצמתי שלה.

זוהי בעיננו פעילות חשובה, מרגשת ומחוברת, שמעניקה לנו כנותנות, עוד יותר מאשר למקבלות.

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

אנו מזמינים אותך לפגישת יעוץ חינם, לקבל יעוץ סטיילינג מקצועי ולהתאים עבורך פאה המושלמת.

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

bk wigs - perfect human hair wigs

פאות BK הם שם דבר בתחום הפיאנות עם וותק של מעל 20 שנות יצירה של פאות איכותיות עבודת יד. אנו מומחים בפאות בהתאמה אישית וסטיילינג בהתאם לסגנון עיצוב השיער הרצוי, מבנה הפנים והסגנון האישי שלך כך שתמיד תדעי שאת בידיים טובות הדואגות שתהיי מרוצה.

©2019 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search