תחזיות מתערוכת השיער הבינלאומית 2014         ברינדי מבקרת בתערוכת השיער והיופי העולמית בפרנפורט וחוזרת עם תחזיות חמות מעולם השיער. אז מה מצפה לנו בשנים הקרובות ומה נראה או לא נראה על פאות. כמו בכל שאר התחומים, גם לעיצוב שיער יש תערוכה שנתית, בינלאומית מובילה. ואנחנו כרגיל היינו שם שוב.  ליד הדוכן של וידאל ששון תערוכת השיער והיופי בפרנקפורט מעניקה לכל מקצוען מתחומים אלה את החידושים, הכלים והידע כדי להמשיך להיות עדכני ומוביל. המוני מעצבי ומעצבות שיער, מומחי צבע, תסרוקות, גזירה ופן, לצד חברות המציגות כלים מקצועיים ועזרים חדשניים, נפגשים בחלל ענקי אחד של תצוגות, הדרכות ודוכני מכירה. על במות מיוחדות, לידן התקהלו הצופים באופן ספונטני, הדגימו גדולי הספרים ומעצבי השיער בעולם טכניקות של עיצוב, גזירה וצביעה, של כל מה שחדש ועדכני. שלבי העבודה והתוצאה הסופית הוקרנו על מסכי ענק. הנה כמה דוגמאות טובות למראה שאתן הולכות לראות על פאות, ושלמעשה כבר מככב בקולקציה החדשה שלנו. גם תחום היופי, האיפור והטיפוח מסוקר בתערוכה הזו, אולם אנו התרכזנו מטבע הדברים בנושא השיער, והיה הרבה מה לראות וללמוד. במשך 3 ימים עמוסים, עברנו בין התצוגות, השתתפנו בסדנאות, למדנו שיטות מעניינות, התנסינו בכלים חדשים ובחנו את הבשורות… מה נאמר? אין חדש תחת השמש… לא, באמת שאין. ראינו הרבה פוני ישר, ארוך ומלא. שיער חלק-חלק SLEEK. המון גרסאות של גלים, תלתלים מבולגנים ושיער שנראה כמו שטרפה אותו הרוח. לא עוד בייבי-ליס, כי אם BEACH WAVES הוא המינוח המקצועי החדש שתרצו להכיר. לצד כל אלה, ראינו תסרוקות מדיבליות עמוסות צמות מורכבות. מה שהתחיל לפני כשנתיים בזהירות חודר כפי הנראה עמוק מאד. בתחום הגוונים והצבע נחלנו אכזבה. הרבה מאד כהים מוחלטים מול בלונדינים בהירים. ללא משחקי גוונים מעניינים. (התעלמנו כמובן מצבעי הפאנק המטורפים בורוד, כתום וירוק…) מוכרת המשקאות בתסרוקת הזויה של חצי קצר-חצי קארה. אל תדאגו, זה לא טרנד, זה קוריוז! בימים אלה אנו מעבדות את הנתונים. מנפות מה יעבוד על פאות ומה לא, וכנגד, שוקלות גם- מה יתפוס בציבור שלנו, ומה לא. הפנמנו את הבשורות החדשות ושמחנו לזהות ביניהן כמה וכמה עיצובים שכבר חזינו, עיצבנו וצילמנו. בקרוב מאד תוכלו לראות את הפאות העדכניות בקמפיין החדש שלנו ובסניפי BK ברחבי העולם. והנה קליפ קצר המגיש טעימה קטנה מהתערוכה. הכל גרנדיוזי, מוקצן ומשוגע. החכמה בעינינו היא לאתר את הניואנסים הקטנים שכן יחדרו וישפיעו, ויהפכו למאפייני התקופה.

תחזיות מתערוכת השיער הבינלאומית

ברינדי מבקרת בתערוכת השיער והיופי העולמית בפרנפורט וחוזרת עם תחזיות חמות מעולם השיער. אז מה מצפה לנו בשנים הקרובות ומה נראה או לא נראה על פאות.

כמו בכל שאר התחומים, גם לעיצוב שיער יש תערוכה שנתית, בינלאומית מובילה. ואנחנו כרגיל היינו שם שוב.

 

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

ליד הדוכן של וידאל ששון

תערוכת השיער והיופי בפרנקפורט מעניקה לכל מקצוען מתחומים אלה את החידושים, הכלים והידע כדי להמשיך להיות עדכני ומוביל.

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

המוני מעצבי ומעצבות שיער, מומחי צבע, תסרוקות, גזירה ופן, לצד חברות המציגות כלים מקצועיים ועזרים חדשניים, נפגשים בחלל ענקי אחד של תצוגות, הדרכות ודוכני מכירה.

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

על במות מיוחדות, לידן התקהלו הצופים באופן ספונטני, הדגימו גדולי הספרים ומעצבי השיער בעולם טכניקות של עיצוב, גזירה וצביעה, של כל מה שחדש ועדכני.

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

שלבי העבודה והתוצאה הסופית הוקרנו על מסכי ענק.

הנה כמה דוגמאות טובות למראה שאתן הולכות לראות על פאות, ושלמעשה כבר מככב בקולקציה החדשה שלנו.

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

גם תחום היופי, האיפור והטיפוח מסוקר בתערוכה הזו, אולם אנו התרכזנו מטבע הדברים בנושא השיער, והיה הרבה מה לראות וללמוד.

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

במשך 3 ימים עמוסים, עברנו בין התצוגות, השתתפנו בסדנאות, למדנו שיטות מעניינות, התנסינו בכלים חדשים ובחנו את הבשורות…

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

מה נאמר? אין חדש תחת השמש… לא, באמת שאין.

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

ראינו הרבה פוני ישר, ארוך ומלא. שיער חלק-חלק SLEEK. המון גרסאות של גלים, תלתלים מבולגנים ושיער שנראה כמו שטרפה אותו הרוח. לא עוד בייבי-ליס, כי אם BEACH WAVES הוא המינוח המקצועי החדש שתרצו להכיר.

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

לצד כל אלה, ראינו תסרוקות מדיבליות עמוסות צמות מורכבות. מה שהתחיל לפני כשנתיים בזהירות חודר כפי הנראה עמוק מאד.

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

בתחום הגוונים והצבע נחלנו אכזבה. הרבה מאד כהים מוחלטים מול בלונדינים בהירים. ללא משחקי גוונים מעניינים. (התעלמנו כמובן מצבעי הפאנק המטורפים בורוד, כתום וירוק…)

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

מוכרת המשקאות בתסרוקת הזויה של חצי קצר-חצי קארה. אל תדאגו, זה לא טרנד, זה קוריוז!

בימים אלה אנו מעבדות את הנתונים. מנפות מה יעבוד על פאות ומה לא, וכנגד, שוקלות גם- מה יתפוס בציבור שלנו, ומה לא.

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

הפנמנו את הבשורות החדשות ושמחנו לזהות ביניהן כמה וכמה עיצובים שכבר חזינו, עיצבנו וצילמנו. בקרוב מאד תוכלו לראות את הפאות העדכניות בקמפיין החדש שלנו ובסניפי BK ברחבי העולם.

hair and beauty 2014 messe in frankfurt

והנה קליפ קצר המגיש טעימה קטנה מהתערוכה. הכל גרנדיוזי, מוקצן ומשוגע. החכמה בעינינו היא לאתר את הניואנסים הקטנים שכן יחדרו וישפיעו, ויהפכו למאפייני התקופה.

 

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2020 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search