כשרון וכוחות, לתת אותם הלאה

לתת

כשאביגיל מזכרון מנחם התקשרה, ענינו מיד שכן. ברינדי אומרת, שאם הקב"ה נותן לך כשרון וכוחות, את צריכה לתת אותם הלאה. אז נתנו.

 

התייצבנו בערב בבית זכרון מנחם, חמושות בפאנים, רולים וקליפסים, בלי לדעת כל כך למה לצפות. נאמר לנו שזהו ערב פינוק לבנות ואמהות חולות. את האמת? הלב מעט קיפץ לנו בחשש. האם זה יהיה קשה? מזעזע אפילו? האם נצליח לתת לבנות תחושה טובה ונעימה?

המרכז של זכרון מנחם (מקום מדהים-מדהים בפני עצמו) עמד מואר, ערוך וחגיגי. אמהות ובנות הוזמנו לארוחת ערב מפנקת, ואלו אנחנו ארגנו את עמדות התספורת המקצועיות להפליא שכבר חיכו לנו.

bk giving

 

בתוכנית הוצעו לאמהות ולבנות, טפולי טיפוח ואסתטיקה. כמה זה חשוב! כשאשה (ולא משנה באיזה גיל) זרוקה בבית חולים, חלושה וכואבת, המראה שלה נזנח לתקופה ארוכה. לפעמים שנה, לפעמים הרבה יותר. כל הפוקוס שלה מתרכז בלהתמודד. להחזיק מעמד. רצוי גם להבריא.

bk giving

 

אבל כנשים (מגיל 12 ועד 122) המראה החיצוני שלנו נותן לנו פידבק חזק. והוא כמעט תמיד לא נשאר אלמנט חיצוני. הוא מעצים אותנו. וזה כל מה שהנשים הללו היו כל כך צריכות. פוש של העצמה פנימית.

bk giving

 

ברינדי מתרגשת כשהיא מספרת על כך. זה כל כך תואם את משנת החיים שלה. הערב הזה הותיר אותה מותשת, מרב אנרגיות ורגשות.

bk giving

 

"היה ממש מניף." היא מספרת, "התחברתי לנשים, שכל כך זקוקות למשהו שיעשה להם טוב. הרגשתי מקום טהור מדהים. נורא חזק. החוויה היתה אמיתית. הרגשתי במקום נקי של נתינה, של זכות לתת. זכות לשמח."

bk giving

לקראת סוף הערב, נגשו אל ברינדי אמא ובת בגילאי ה-20. "הבת היתה נראית לי 'טרייה' אחרי חתונה." ברינדי מספרת. "אני רגילה למראות הללו אצלנו בסטודיו. האמא, עם הרצון לתת ולהעניק, והבת- בגישושי הדרך החדשה עם כיסוי ראש, שעוד לא 'מתחבר' במאה אחוז לראש שלה… משהו בפאה של הבת לא היה עשוי כמו שצריך. היה חסר בפוני את הטאצ' הנכון. מגע קטן שיתאים אותו טוב יותר למראה שלה. סידרתי לה אותו בשמחה, והבת כל כך התלהבה ושמחה. חייכתי. אני רגילה.

bk giving

"אחרי שהן הלכו, נגשה אלי אביגיל, מארגנת הארוע של זכרון מנחם, וסיפרה לי כמה טוב עשיתי לילדה, שמתמודדת כל כך קשה עם הקרחת שלה. קרחת??? – – –

bk giving

"חשבתי שאני קורסת. ככה באמצע האולם. הקונטרסט היה כל כך חזק. הבת היתה שמחה ומתלהבת, מי יכול היה לדמיין שהיא חולה… חשבתי שאני מכירה את סיטואציית הכלה, הקלילה-נחמדה הזו. אבל לא. פה זה לא חגיגות, אמרתי לעצמי. תקלטי שפה הכל אחרת."

bk giving

קיבלנו תחושה שזכרון מנחם הוא מקום שמחבר את הכאב עם השמחה. נשים נהנות לשכוח מהכל, להראות טוב, לקבל את המתנות הקטנות, את היחס המיוחד… זה מקום שמחבר את העולמות ומוציא אותם עם חיוך. מקום אינטימי, אמיתי, בלי רעשים.

bk giving

הלכנו הביתה, כשכל זה מסתובב לנו בבטן. אכן, זכות בשבילנו לתת, בתחום של המומחיות והכשרון שלנו. וכמה מתאים לחודש אלול.

צילום: שולמית הרשלר

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2020 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search