הבוב, המכשפה וארון הבגדים

אנחנו מרבות להראות לכן נשים צעירות ויפות, כדי להדגים את התסרוקות והטרנדים הכי חמים בעולם השיער. וחשבנו פתאום, לא פייר. ממש לא פייר. יש נשים אלגנטיות מדהימות, בכל גיל. זוכרות את הפוסט הזה על קשישות ניו יורקיות עוצרות נשימה? אז זהו. החלטנו להביא לכן מדי פעם השראה, דווקא מנשים מבוגרות יותר, כאלה שיודעות להראות מלוטשות מאי פעם. צעירות ונמרצות, אבל באופן שמכבד והולם את הגיל האמיתי שלהן.

anna wintour bob בחרנו להציג היום את אנה ווינטור, העורכת האגדית של מגזין הווג האמריקאי, בת ה- 64. הסיבה: הבוב שלה. (טוב, בואו נהיה כנות- גם לטוב הטעם שבו היא מתלבשת, יש צד בעניין...) anna wintour bob אותה תסרוקת מדוייקת, נצחית של שיער חלק, פוני מלא וגלגל מדוייק פנימה, מלווים אותה לאורך כל הדרך. anna wintour bob מספרים שווינטור אימצה את מראה הבוב בגיל 14, ולא עזבה אותו מאז. יחד עם חליפות השנאל, שרשראות האבנים הג'ורג'יאניות, ומשקפי השמש הגדולות - אותן היא חובשת גם במקומות סגורים- היא הפכה לאייקון אופנה ייחודי. anna wintour bob אם נתעלם לרגע, מאופיה השאפתני, וביחסי האנוש הקרירים והמרוחקים שלה, הידועים לשמצה, ונתמקד במה שחשוב לנו- לא נוכל שלא להתפעל מהיכולת של עורכת אופנה, לזהות תסרוקת קלאסית שהולמת אותה, ולהצמד אליה בנחישות כזאת. (50 שנה!!) anna wintour bob רוצות לראות? -אספנו לכן גזרי מגזינים ישנים, והמראה אכן נשאר סביב אותה תספורת, בשינויים זעירים לכאן או לכאן. anna wintour bob ווינטור מאמינה שאת רשאית וצריכה לשמר את הנשיות שלך, למרות היותך אשת ברזל בעסקים, וסרבה להציג את הילרי קלינטון על כריכת הווג, כל עוד לא תתפטר מ"חליפות הצי הכחולות שלה". anna wintour bob השיער החלק, הפוני המלא, ושיער באורך הלסת- כל האלמנטים הכי עכשיוויים בעולם השיער שסיפרנו לכן עליהם, מתממשים כאן לידי תספורת אחת קטנה ועניינית. anna wintour bob המראה הביזנסלייק המתוחכם שלה, מחבר אותה נהדר גם עם חליפת עסקים וגם עם שמלת ערב מנצנצת. anna wintour bob anna wintour bob אז זהו בדיוק הזמן, לאוורר את התספורת הזו ולנסות אותה על פאה- בכל גיל. בניגוד להרבה תסרוקות אפנתיות אחרות, זאת מושלמת לגיל העמידה. ומושלמת לביצוע על פיאות. ולקינוח, תחפושת ווינטור משעשעת: anna wintour bob בקיצור, מה אנחנו מדברות כל כך הרבה... לכו תראו את הפוסט הזה לאמא, ובואו לסלון לנסות :) מקור לתמונות: 1,2,3,4,5,6,7,8,,12,,

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2020 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search