כל מה שרצית לדעת על בחירת מוצרי טיפוח וחפיפה נכונה של פאה

פאה ברמה גבוהה שמיוצרת משיער טבעי איכותי אמנם נראית מצוין כשאת מביאה אותה הביתה מהסלון אבל היא לא תשמר כך לאורך זמן אם לא תטפלי בה נכון. למעשה, חפיפה לא נכונה יכולה לגרום להשחתת הפאה. תופעות כמו נשירה של שיער הפאה, התפוררות או בליטות יכולות לקרות כתוצאה משגרת טיפול לא נכונה. טיפול בפאה מתחיל מלמידה וממשיך בתרגול שמייצר ניסיון.

חשוב לציין שאם אינך בטוחה האם האופן שבו את חופפת ומתנהלת עם הפאה הוא נכון, כדאי מאד להגיע אלינו להדרכה כדי לא להסתכן ביצירת נזק. קחי בחשבון שהתהליך הוא ממש לא מסובך! יצקנו לכאן הנחיות פשוטות וזריזות שילמדו אותך איך לשמור על הפאה שלך באופן שיותיר את השיער בריא ומהמם לאורך זמן, כל מה שנשאר לך הוא ליישם ולתרגל. התחלנו.

https://www.instagram.com/p/BuSYZymgWgM/

סדרת מוצרי טיפוח פאה

מוצרים לשגרת טיפוח מושלמת

שיער פאה מהמם מתחיל קודם כל מבחירת מוצרי טיפוח פאות מתאימים. לצורך מלאכת החפיפה ושמירה על שיער הפאה באופן האופטימלי פיתחנו עבורכן סדרה של מוצרים טבעיים ואיכותיים שהותאמו במיוחד לטיפוח ושמירה על שיער הפאה. המוצרים הללו הם הבלעדיים שאנו משתמשים בהם בסלונים שלנו והם מוכיחים את עצמם מעל ומעבר.
ארבעת המוצרים שאנו ממליצים להשתמש בהם להשגת שגרת טיפוח מלאה ונכונה הם: שמפו, מרכך, מסכה ושמן. יצרנו שתי סדרות מקבילות עבורכן: Marula Basic Element עבור פאות בעלות שיער חלק ו Marula Pro Element עבור פאות בעלות שיער מתולתל. הסדרה מבוססת על סגולותיו של פרי ה Marula, צמח מלא בכל טוב הגדל באפריקה ממנו מפיקים שמנים בעלי סגולות יוצאות דופן באיכותן שעל בסיס תמציתן אנו מפיקים עבורכן את מוצרי השיער שלנו. השמפו והמרכך מיועדים לשימוש יומיומי ואילו במסכה מספיק להשתמש אחת למספר חפיפות. מטרתה של המסכה להחיות את השיער, להעניק ברק ואלסטיות ולאפשר תנועה חופשית באמצעות נטרול תופעות שקורות לשיער לאורך זמן כמו קרזול, קצוות מפוצלים וכי"ב. על מנת לשמור על הזנה ולחות של השיער לאורך זמן, נשלים את שגרת הטיפוח שלנו באמצעות יציקת שמן טיפולי מרולה על שיער הפאה כאשר אנו רוצות לרענן את המראה שלה מפעם לפעם בעת חבישתה.

מוצרי טיפוח פאה

 איך לחפוף פאה?

כעת, משהצטיידת במוצרים המדויקים, אנו נלמד אותך כיצד להשתמש בהם בצורה נכונה. שגרת חפיפה נכונה מתחילה מתדירות חפיפה נכונה. פאה שחובשים על בסיס יומיומי יש לחפוף אחת לחודש-חודש וחצי ואילו פאה אלגנטית של חגים ושבתות ניתן לחפוף אחת לחודשיים.

חפיפה נכונה מתחילה מאחיזה נכונה. דמייני את הפאה בתנוחה שבה היא מונחת על הראש והחזיקי אותה כך. הברישי את השיער היטב ואל תשכחי לסרק את העורף מחלקו הפנימי. אזור זה נוטה להסתבך בקשרים עקב חיכוך עם הגוף ועם אריגי הבגדים. כעת ניתן להתחיל במלאכת החפיפה. הניחי את האגודל לאורך השביל של השיער. זה יהיה עוגן האחיזה שלך לאורך כל תהליך החפיפה. אין להפוך את הפאה אלא רק לאחוז אותה באופן שבו את חובשת אותה תוך תמיכה באמצעות האגודל לאורך השביל. הקפידי לחפוף במיוחד באזור הקרוב לפנים וסביב המסרקים. חפפי את כל הרשת, כאשר לכל אורך החפיפה את שומרת על האחיזה של הפאה בחלקה העליון באותה התנוחה ממנה התחלנו. אין לערבל את השיער באופן שבו מכבסים בגדים ביד. הדבר עלול ליצור כיווצים וקשרים. תנועות החפיפה צריכות להיות עדינות וזהירות.

איך חופפים פאה

https://www.instagram.com/p/BeD0exvF2rW/

שטפי היטב במים פושרים ואז חזרי על החפיפה פעם נוספת באותו האופן. חשוב מאד ששיער הפאה יקבל את החומר מהשורשים ועד הקצוות. אם הפאה מלוכלכת במיוחד, ניתן לחזור על הפעולה מספר פעמים עד התוצאה המבוקשת. כעת עסי מרכך שיער והשהי למשך כמה דקות. שטפי היטב במים פושרים. לאחר ששטפת את המרכך מן השיער, נטלי את המסכה מסדרת Marula. עליך לצקת כמות נדיבה אך לא מוגזמת על שיער הפאה תוך הימנעות ממגע ישיר של החומר עם השביל. עסי אל תוך השיער עד הקצוות, המתיני מספר דקות ושטפי היטב במים פושרים. חשוב מאד לוודא שהשיער נקי לחלוטין משיירי שמפו מרכך או מסכה על מנת שלא יהפוך דביק ויתלכלך. החזיקי את הפאה תחת זרם חזק של מים פושרים ובדקי האם יוצא ממנה קצף לבן או שקוף, על מנת לקבוע אם נותרו שיירי חומר. קצף שקוף מעיד על כך שהשיער נקי לחלוטין משאריות חומר טיפוח. כעת הברישי היטב את הפאה. אין להבריש פאות גליות או מתולתלות אלא לתפוס את השיער מלמטה כלפי מעלה בתנועות כיווץ – כדאי לבקש מאתנו הדרכה בסלון כדי לוודא שאת עושה את זה נכון.

ייבוש פאה לאחר חפיפה

https://www.instagram.com/p/BvlN6F6BHtY/

 ייבוש הפאות מתבצע על ראש קלקר שעליו את מניחה את הפאה לאחר סיום חפיפת הפאה. כשתרצי להעניק חיות ותנועה לפאה בעת חבישתה, הניחי טיפה של שמן Marula בגודל של חצי גרגר אפונה על היד. עסי את ידייך, הרטיבי בעדינות במים ובאמצעות כריות האצבעות המשומנות והרטובות הקפיצי את השיער בתנועות קלילות. התמקדי בקצוות השיער.

פאות לאחר חפיפה

טיפים לפאות של אלופות

השתדלי ככל האפשר להימנע ממגע ידיים בפאה. מינימום מגע יבטיח מינימום לכלוך ושחיקה. עוד טיפ חשוב הוא הימנעות ממריחת קרם לחות על המצח לפני חבישת הפאה וכן הימנעות משימוש באיפור שעלול להיספג בשיער הפאה. זאת על מנת שהשיער בקדמת הפנים או הפוני לא יראה שומני. אין בעיה שתתאפרי ותמרחי קרמים רק עליך לוודאי ספיגה מלאה של החומר בטרם חבישת הפאה.

הברישי מדי יום את הפאה לאחר הסרתה מהראש. הברישי היטב קשרים בעורף וכן את החלק העליון שלה. באזור שמעל הסקין, ההברשה נעשית לאחור.

פאה חלקה ניתן להבריש בצורה חופשית ואילו פאה גלית יש לסרק אך ורק בעזרת האצבעות בתנועות קלות (בקשי מאיתנו הדרכה בסלון). אין להבריש בשום אופן בעזרת מברשת! מומלץ להשתמש בשמן מסדרת Marula להחייאה וברק ולא לוותר על שגרת ניקוי וטיפוח קבועה עם מרכך ומסכה.

https://www.instagram.com/p/BvzCosTlCZk/

פאה מוברשת

 

 

 

 

BK פאות בוטיק בעבודת יד מבית ברינדי קמינר

פאות איכותיות עבודת יד - BK

מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות, BK Wigs. הפאות מיוצרות ומעוצבות על ידן בתשומת לב, בהתאמה ספציפית ללקוחה ובמגע אישי ייחודי.

BK פאות איכות מציעה פאות הוט קוטור בהזמנה אישית, לצד סדרות ממוספרות של מהדורות עונתיות מוגבלות.

 

LET'S KEEP IN TOUCH

facebook instagram youtube icon

@bkwig_international

מוצרי טיפוח לפאות

מוצרי טיפוח לשיער פאות

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

02-5022654

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

@bkwig_international

BK wigs- quality wigs

יצור פאות איכותיות בעבודת יד והתאמה אישית בשילוב יעוץ סטיילינג במציאת הפאה המושלמת עבורך.

NEWSLETTER

BK wigs- quality wigs

NEWSLETTER

©2022 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search