פאה בסטייל אישי

פאות בסטיילינג אישי

אנו מזמינות אותך לבוא לערוך לעצמך עיצוב תדמית. לא סתם לרכוש או לעצב פאה זו או אחרת, אלא לקבל ליטוש עיצובי על ידי יועצות הסטיילינג של BK . עיצוב תדמית שיוציא אותך עם פאה בתספורת ובתסרוקת הנכונה לך ביותר. זו שתראי איתה תמיד במיטבך.

לעיתים קרובות אנו חשות בתוקף תפקידנו דילמה מסויימת בין הצורך שלנו לרצות את הפנטזיה של הלקוחה ולעצב לה מראה מסוים, לעומת האינטואיציה הפנימית שקוראת לנו לכוון אותה למראה אחר, שיעבוד אצלה טוב יותר.

שנים של לימוד ופרקטיקה בתחום של עיצוב שיער נתנו לנו את הכלים והידע להתאים את הסגנון והעיצוב הנכון ביותר לתווי הפנים של כל אשה ולהוציא אותך, הלקוחה, במיטבך.

לפעמים את מדמיינת על עצמך פאה שראית על חברה, ואילו המציאות מוכיחה שעדיף לך אחרת. את לא מבינה למה התוצאה אינה נוצצת כפי שדמיינת ומאשימה את עיצוב הפאה, אולם תיקונים על גבי תיקונים אינם מניבים את התוצאה המיוחלת, כל עוד התסרוקת הזו לא באמת מתאימה לך… אנחנו ממליצות לך לערוך חשיבה מחודשת ולבחון האם העיצוב הזה מתאים לך. נציע לך למדוד פאות שונות מאד מהקו המקורי, שיגרמו לך לחשוב שאולי אנחנו בכל זאת צודקות, וכאשר המראה נכון לך- את אכן נראית זוהרת.

לפעמים את מתעקשת על שינוי, ואילו אנו מרגישות שמה שאת חובשת כעת- הוא הנכון לך ביותר. נמצא את הדרך לתת לך טוויסט עדכני קטן שיעשה את כל ההבדל ויגרום לך להראות טרה שיק באותו מראה קלאסי.

לפעמים בדיוק להפך, את מתעקשת להצמד לתסרוקת שהתרגלת אליה במשך שנים, אך לא באמת החמיאה לך מספיק. אולי החמיאה, אבל יש לנו רעיון למשהו שיוציא אותך זוהרת יותר. רוצה לנסות?

אהבתנו לעיצוב וליופי הובילה אותנו להבנה שיש צורך בשירות שהוא יותר ממכירה ועיצוב של פאה. שירות שיבחן אותך, את תווי הפנים שלך, ואת מה שמדגיש את מה שטוב ויפה בהם ומעלים את מה שפחות. אם את פתוחה לשינוי וחשובה לך באמת התוצאה, אנו ממליצות לך לבוא ולקבל ייעוץ תדמית אישי בעת רכישת הפאה הבאה שלך.

מגיע לך להראות במיטבך!

BK Wigs אומנות בשיער

יש לך שאלה או התלבטות?

הצוות המקצועי תמיד זמין עבורך!

אנו מזמינים אותך לפגישת יעוץ חינם, לקבל יעוץ סטיילינג מקצועי ולהתאים עבורך פאה המושלמת.

השאירי פרטים וניצור עימך קשר בהקדם.

bk wigs - perfect human hair wigs

פאות BK הם שם דבר בתחום הפיאנות עם וותק של מעל 20 שנות יצירה של פאות איכותיות עבודת יד. אנו מומחים בפאות בהתאמה אישית וסטיילינג בהתאם לסגנון עיצוב השיער הרצוי, מבנה הפנים והסגנון האישי שלך כך שתמיד תדעי שאת בידיים טובות הדואגות שתהיי מרוצה.

©2019 BK Wigs . All Rights Reserved. Designed By Teranet

Search